Hakkımızda

Aşıroğluna "Hoş Geldiniz"

Lastik ve Jant ihtiyaçlarınızda Bir Mağaza Yeter!

Antalya Jant Lastik satışında Lider Aşıroğlu Mobil Lastik hizmetindede en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

En Uygun Fiyat Garantisi

Tüm Ürünlerde Uygun Fiyat

Hızlı Servis

Yerinde ve Anında Hizmet

Yüksek Kalite

Kalite Standartlarından Şaşmadan

car-service-workers-with-new-tires-at-the-shop.jpg
Biz Kimiz?

Antalyanın En Köklü Lastik Servis ve Satış Şirketi

Antalya merkezli Aşıroğlu Jant Lastik Satışı, 2004 yılından beri sektörde faaliyet gösteren köklü bir işletmedir. Geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren firmamız, müşterilerine kaliteli ve güvenilir lastik ve jant çözümleri sunmaktadır. Antalya ve çevresindeki müşterilerimize mobil lastik hizmeti ile de ulaşarak, ihtiyaçlarına pratik ve etkili çözümler sunuyoruz. İkinci el ve sıfır jant ve lastik satışı konusunda uzmanlaşmış olan Aşıroğlu, müşterilerinin bütçe ve gereksinimlerine uygun seçenekler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tecrübeli ekibiyle hizmet veren Aşıroğlu Jant Lastik Satışı, lastik tamiri ve diğer lastik hizmetleri konusunda da profesyonel destek sunmaktadır.

0 +
Mobil Lastik Tamiri
0 +
Yılda

Vizyonumuz

Antalya bölgelerinde, Mobil Lastik Yol Yardım, Jant&Lastik Satışı, Lastik&Jant Tamirinde Eksikleri tamamlamak ve müşteri odağını arttırabilmek adına daha geniş bir çalışma ağı kurmak.

Misyonumuz

Antalya bölgelerinde, Mobil Lastik Yol Yardım, Jant&Lastik Satışı, Lastik&Jant Tamirinde Kalite odaklı ve Rekabetsiz fiyatlarla sizlere doğru hizmetler sunabilmek.

Ödülümüz

Müşterilerimizin memnuniyeti ve tarafımıza yapılan olumlu geri dönüşler bizim için en büyük ödüldür.

%15 Jant Lastikte İndirim kazanmak için

Bizi arkadaşlarınıza önerin. Referanslı alım satımlarda müşteri kimliğinizle bize bilgi vermeniz durumunda sonra ki alışverişiniz için NET %15 indirim sağlayalım.

E-Posta listemize katıldığınızda tüm indirim ve kampanyalardan haberdar olursunuz.