Mobil Lastik Tamiri Kepez Lastik Tamiri Aşıroğlu Lastik Servisi

Mobil Lastik

Araç lastik sorunlarınıza anında çözüm bularak sizi kaliteli hizmet ile tanıştırıyoruz. Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı lastik tamircisi 7/24 saat profesyonel hizmet vererek yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyor. Hızlı hizmet ve mobil lastikçi hizmeti ile sizi yolda bırakmayıp uygun fiyat seçenekleri ile yanınızda oluyoruz.

Lastik Tamircisi Antalya 7/24 Saat Hizmet

05527110724

Araç lastiğiniz’in patladığı alana uzman kadromuz ile en kısa sürede donanımlı ve hazırlıklı olarak ulaşıyoruz. Yolda kalmış zor durumda ki müşterilerimizin yüksek ücretler ödeyerek mağdur olmasını engelliyoruz. Müşterilerimizi ilgi odağında tutmak ve ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayarak memnuniyet sağlamayı amaçlıyoruz. Bizi istediğiniz her saatte arayarak problemi anlatmanız ve lokasyon belirtmeniz yeterli olacaktır.

Uygun Lastik Seçimi Aşıroğlu Lastik Servisi

Doğru tamir edilen lastikler ile lastik ve aracınız tam performans sağlar. Yanlış tamir teknikleri araca zarar vererek insan hayatını tehlikeye sokabilir.Uzman kadromuz belirttiğiniz lokasyona ulaştıktan hemen sonra kirko ile aracınızı kaldırıp lastiğinizi söküyor ve patlak kısmı tespit ediyor. Havası kaçırılan lastik sökülüyor ve yama yapılacak yer zımpara işleminden geçiriliyor. İlaç sürerek tamamen kuruması bekleniyor. Ardından yama işlemi yapılıyor. Tamir temizliğine özen göstererek lastik problemlerinizin kalıcı olarak çözülmüş olmasına dikkat ediyoruz. Tüm bu işlemler bulunduğunuz lokasyonda gerçekleştiriliyor ve zaman kaybı yaşamanızın önüne geçiyor. Gerekli teknik bilgi ve ustalık gerektiren lastik tamiri aşamalarını birebir gözlemleyerek kuşkularınız dan kurtulabilirsiniz. Araç ve marka gözetmeksizin bütün lastik çeşitlerinde oluşan lastik patlaklarını tamir edebiliyoruz. Tamir edilen lastiğin güvencesini veriyor tekrar yolda kalma problemi yaşamamanızı garanti edebiliyoruz.

Aşıroğlu Lastik

Aşıroğlu lastik sunduğu kusursuz hizmet ve kalıcı çözümleri ile yolda yaşanılan sıkıntılarınızı gidererek huzurlu bir seyahat sürmenizi ilke edinmiş durumdadır. 30 yıllık tecrübeli mobil lastikçi hizmeti veren uzman çalışanlarımız ile başarılı ve hızlı hizmetin altına imzamızı atıyoruz.

Blog Yazılarımız

Sorunuz mu var?

Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

%15 JANT LASTİKTE İNDİRİM KAZANMAK İÇİN Bültene ABone olun!